O Príbehu:

Čo sa stane, keď do príbehu spojite postavy z Artemisa Fowla, Bartimaeusovej Trilógie a Digimonov? Vznikne z toho najbláznivejší Fanfiction komiksový príbeh.
A kam sa hrabe Alica so svojimi deckými snami a zo svojou Krajinou zázrakov, keď už je tu aj hlavná hrdinka tohto bláznivého príbehu?
Takmer 20 ročná Dani je takmer netypická hlavná hrdinka, ktorá zažíva bláznivý príbeh vo svojom svete spolu s Bartimaeusom a Humusom Kopáčikom.
Jedného dňa, keď sa vybrali na krásnu prechádzku a zbadajú veľký kameň a hlavná hrdinka sa hrala na ženského Harryho Pottera a čaruje Wingardium Leviosa na kameň. No a nepozornosti sa stane to, že prestala čarovať a padal na nich kameň. A panikária až sa teleportujú, ale aj tak neunikli, pretože letia spolu kameňom. Až sa stane to čo sa nestane. Dostanú sa do iného sveta, ktorý sa volá DigiSvet. A nechtiac natrafia na Lucemona Falldowna Moda pred ktorým ich zachráni Myotismon.
Ako sa postavy dostanú naspäť do ľudského sveta, keď nepoznajú celý Digisvet?
Dobrodružno komediálny príbeh, plný paródií a hlášok, na ktorom sa každý pobaví.
Toto je nový príbeh, na ktorom tvrdo pracujem od februára. Aktualizujem na deviantarte, kde prekladám ľuďom zo Slovenského do Anglického jazyka. V tomto Komikse parodujem na nejaké postavy, či príbehy. Všetky postavy, ktoré vystupujú v tomto komikse patria autorom, ktorý ich vytvorili.
Tento komiks obsahuje nielen Prológ, 14 kapitol či Epilóg, ale obsahuje aj pár špecialných stránok na konci.
Takže menej čítajte toto a prejdite na komiks.:)

 

Postavy v tomto príbehu patria tvorcom, ktorý ich vytvorili! Ostatok patrí už mne.;p

 

Obsah: